Pierwsze spotkanie z siedlecką klasą B. GKS z remisem, Iskra z przegraną

Dodano: 22 sierpnia 2023 23:38, Autor: Kacper Jaworowski

Kluby z naszego powiatu rozegrały pierwsze ligowe spotkania, po przenosinach do siedleckiej delegatury.
Rozgrywki klasy B, gr. Siedlce w sezonie 2023/2024 rozpoczęły się w sobotę, 19 sierpnia 2023. Inauguracja nastąpiła o godz. 13:00 na boisku Błękitnych Stoczek. Podopieczni Łukasza Kamińskiego trenowali nawet trzy razy tygodniowo, by dobrze wypaść na tle nowych rywali. Ostatecznie mecz zakończył się remisem. W pierwszej połowie strzelali gospodarze, a w drugiej goście.

Następne spotkanie andrzejewianie rozegrają w Łosicach, gdzie zmierzą się z drugim zespołem ŁDK. Mecz zostanie rozegrany 27 sierpnia 2023 o godz. 13:00

Błękitni Stoczek 2:2 GKS Andrzejewo
K. Strąk 19', A. Lipka-Chudzik 29 (k) - A. Piwoński 48', 77'

Bojowo do nowego sezonu przystąpiła Iskra. Zespół po kiepskim poprzednim sezonie, przeszedł wiele zmian. Między rundami zmienił się trener, a podczas wakacyjnej przerwy klub namiętnie wręcz testował graczy. Pierwszym przeciwnikiem zarębian była Olimpia Latowicz. Wynik meczu otworzył Michał Dąbrowski z Iskry w 20. minucie. Niestety 3 kolejne bramki zdobyli gracze Olimpii. Zawodnicy Adriana Romanika nie poddawali się i w 71. do siatki trafił Tomasz Niemira

Kolejnym rywalem Iskry będzie Santoryn Nowinki. Wyjazdowy mecz odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia 2023 o godz. 11:00.

Iskra Zaręby Kościelne 2:3 Olimpia Latowicz
M. Dąbrowski 20', T. Niemira 71' - M. Szeląg 23', W. Sabak 33', M. Świątek 64'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay/Brokerx

Mecz w Pokrzywnicy miał bardzo jednostronny przebieg. Gospodarze zdominowali spotkanie, pewnie wygrywając z KS-em Wąsewo.

Prawdziwe bombardowanie w Sobolewie

22 sierpnia 2023, MKS Małkinia, red. Kacper Jaworowski

Kolejne punkty MKS-u w nowym sezonie. Mecz miał nieprawdopodobny przebieg, padło aż 8 bramek!

Okręgowy Puchar Polski. MKS gra dalej, za burtą Iskra i GKS

9 sierpnia 2023, OZPN Siedlce, red. Kacper Jaworowski

Trzy kluby z naszego powiatu mają za sobą pierwsze mecze o stawkę w sezonie 2023/2024. Mimo różnicy poziomów w derbowym pojedynku były emocje.