Trzy konkursy MBP

Dodano: 31 marca 2014 10:06, Autor: UM Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Rok 2014 to czas wzmożonych i zintegrowanych działań na rzecz wzrostu czytelnictwa oraz poszerzania wiedzy społecznej o książce. Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Maz. przygotowała dla czytelników aż trzy konkursy.
Sześć i pół wieku temu, 12 maja 1364 roku akt fundacyjny Studium Generale (późniejszy Uniwersytet Jagielloński) wymieniał wśród pracowników uczelni stacjonariusza, który organizował wytwarzanie, udostępnianie i rozprowadzanie kopii ksiąg (wówczas jeszcze rękopiśmiennych), pełniąc tym samym funkcje wydawcy, księgarza i bibliotekarza. Tę datę współczesne środowisko ludzi książki uznaje za początek swoich dzisiejszych zawodów - za początek służby książce w Polsce.
REKLAMA


Dla upamiętnienia tej ważnej dla nauki i kultury polskiej rocznicy Komitet Porozumiewawczy Bibliotekarzy, Księgarzy i Wydawców ogłosił Jubileuszowy Rok 2014 czasem wzmożonych i zintegrowanych działań na rzecz wzrostu czytelnictwa oraz poszerzania wiedzy społecznej o książce pod hasłem 650 LAT W SŁUŻBIE KSIĄŻKI.

Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowi Mazowieckiej przygotowała dla czytelników aż trzy konkursy skierowane zarówno do dzieci, dorosłych jak i całych rodzin.


Regulamin:
Pobierz plik: Regulamin Konkursu Liter_ dla doroslych 2014.pdf

Karta zgłoszeniowa:
Pobierz plik: Karta zglosz_konkurs lit_ dla doroslych 2014.pdf


Regulamin:
Pobierz plik: regulamin Rodzinne Czytanie 2014 r.pdf

Karta zgłoszeniowa:
Pobierz plik: karta zgloszeniowa Rodzinne Czytanie 2014 r.pdf


Regulamin:
Pobierz plik: reg_konk_plast bajka ktora czyta mi mama.pdf

Karta zgłoszeniowa:
Pobierz plik: karta i osw_Bajka_ ktora czyta mi mama.pdf





źródło zdj. MBP

Zobacz również

Nowa siedziba brokowskiej biblioteki prawie gotowa (zdjęcia)

31 marca 2014, UG w Broku, red. Agnieszka Pleńska

Mieszkańcy miasta i gminy Brok już wkrótce będą mogli korzystać z nowoczesnej biblioteki. W placówce kończy się remont opiewający na kwotę 252 197 złotych.

Budowa sali przy Koperniku od czerwca

31 marca 2014, Starostwo Powiatowe w Ostrowi Maz., red. Agnieszka Pleńska

Prace związane z budową sali gimnastycznej przy ostrowskim "Koperniku" rozpoczną się 1 czerwca br.

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

30 marca 2014, US Ostrów Maz., red. Agnieszka Pleńska

Pierwsza sobota kwietnia będzie Dniem Otwartym w Urzędzie Skarbowym w Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Zespół Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II w Czerwinie

ul. Piastowska 23 A
07-407 Czerwin

Wszystkie szkoły są bezpłatne!!! Zapraszamy!!!

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

ALL CLEAN

07-300 Ostrów Mazowiecka / Warszawa

Niezawodne czyszczenie domowych i przemysłowych modułów fotowoltaicznych

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]