Porażka na starcie rozgrywek

Dodano: 9 sierpnia 2015 22:03, Autor: Tomasz Krupa

Start sezonu i pierwsza ligowa porażka.
Nie najlepiej będą wspominać nasi piłkarze pierwsze spotkanie w sezonie 2015/2016 w IV lidze mazowieckiej. Podopieczni trenera Pawła Kowlaczyka odnieśli wysoką porażkę na wyjeździe przeciwko drużynie Huraganu Wołomin.

Mecz rozpoczął się dla żółto-zielonych fatalnie. Już w 2 minucie spotkania tracimy bramkę po błędzie naszej defensywy. Na listę strzelców wpisał się doświadczony napastnik gospodarzy - Marcin Stańczyk, który ma za sobą grę w I-ligowym Dolcanie Ząbki.

Jeszcze dobrze Ostrowianie się nie otrząsnęli, a było już 2-0. Gospodarze widząc nieporadność naszej drużyny złapali wiatr w żagle i w 17 minucie podwyższają wynik spotkania na 3-0.

Żółto-zieloni próbowali strzelić bramkę kontaktową, ale swoich sytuacji nie wykorzystali Rafał Komosa, Dawid Wilczewski.

"Kaesiacy" najlepszą sytuację na strzelenie pierwszej bramki w nowym sezonie mieli w 63 minucie spotkania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Strzeżysz.

Miejmy nadzieje, że w kolejnym spotkaniu tym razem w Ostrowi Mazowieckiej, drużyna Ostrovi zagra o wiele lepiej przeciwko Mazurowi Gostynin.

Huragan Wołomin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 (3-0)