Spotkanie w sprawie nasycalni

Dodano: 24 września 2018 10:51, Autor: UM Ostrów Maz., red. MK

Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie terenów po byłej nasycalni podkładów kolejowych.
Spotkanie odbędzie się 2 października o godz. 15:00 w Jatkach przy ul. Pocztowej 12.
REKLAMA


W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, Polskich Kolei Państwowych oraz innych instytucji państwowych.

Źródło plakatu: UM Ostrów Maz.

Zobacz również

Śmiertelny wypadek w Glinie (zdjęcia)

24 września 2018, KPP Ostrów Maz., red. MK

W piątek rano doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w Glinie, w którym zginęła 61-letnia rowerzystka.

Usługi wyborcze online są już dostępne (wideo)

24 września 2018, Ministerstwo Cyfryzacji, red. MK

Jesteś zameldowany w Lublinie, a chcesz oddać głos w Warszawie? Żeby to zrobić - przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi - musisz się wpisać do właściwego rejestru wyborców.

Żołnierze złożyli przysięgę (zdjęcia, wideo)

24 września 2018, Redakcja

W niedzielne południe na ostrowskim lodowisku żołnierze 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową.

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Marek Michalik i Spółka s.c.

Małkińska 186
07-300 Ostrów Mazowiecka

Oferujemy pełny zakres badań technicznych pojazdów!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

SALON FIRMOWY FABRYKI MEBLI FORTE S.A.

ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

Mocna strona Twojego mieszkania

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]