Powiat ostrowski. Aktualny komunikat w sprawie występowania koronawirusa

Dodano: 22 listopada 2020 13:50, Autor: PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Zapoznaj się z danymi, które przedstawiła Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ostrowi Mazowieckiej.
Stan danych na godzinę 13.00 w dniu 22.11.2020 r. (wszystkie nowe dane, które spłyną po tej godzinie, są prezentowane w meldunku następnego dnia).

REKLAMA



Liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 666/(16)

Liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba): 229/(15)

Liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0

Liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 0/(0)

Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0/(0)

Liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu zakażenia COVID-19/ ostatnia doba: 52/(3)

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 1160/(17)

Liczba zgonów powiązanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 28/(1)

Liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 851/(25)

Kolejne potwierdzone przypadki zakażeń koronawirusem, zlokalizowane na terenie powiatu ostrowskiego, to 10 kobiet i 7 mężczyzn.

Ozdrowieńcy to 10 kobiet i 15 mężczyzn.

Zgony

Na podstawie dokumentacji (ZLK-5), która wpłynęła do powiatowego inspektora sanitarnego, odnotowano na dzień sporządzenia raportu następujące zgony (jednocześnie sanepid zwraca uwagę na fakt, że data wykazania zgonów w raporcie przedstawiającym sytuację epidemiologiczną nie jest równoważna z datą śmierci wykazanej osoby).

Zgon: mężczyzna (l. 66), hospitalizowany, miał choroby współistniejące.



Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/

Zobacz również

Koronawirus. Sytuacja w powiecie ostrowskim

21 listopada 2020, PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Sanepid poinformował o zgonie 80-letniej kobiety, która była zakażona koronawirusem, ale miała też choroby współistniejące.

Powiat ostrowski. Mamy kolejnych kilkudziesięciu ozdrowieńcow

20 listopada 2020, PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Sprawdź, ile następnych przypadków zakażeń potwierdzono. Zobacz, ile osób objęto kwarantanną domową.

Następni ozdrowieńcy i kolejne potwierdzone przypadki zakażeń

19 listopada 2020, PSSE w Ostrowi Mazowieckiej, red. Miłosz Magrzyk

Sanepid przedstawił najnowszy komunikat.

Komentarze

Dodano: 22 listopada 2020 15:09, Miechelo (miechelo10)

OOO NO I PROSZĘ BARDZO !!! ZNOWU PODKRĘCAJĄ FAŁSZYWYMI INFORMACJAMI ! MAJĄ KREW NA RĘKACH ! JESZCZE PRÓBUJĄ INNYCH ZASTRASZAĆ BEZCZELNE OSTROWSKIE ...

 

Dodano: 22 listopada 2020 15:24, (tokaj)

miechelo10 schowaj się, bo śmierdzisz głupotą. Takich pacanów powinna zgarniać policja a sąd karać pracą społeczną na oddziale COVID-owym.

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Grabowy Design Producent Mebli Na Wymiar

ul. Podstoczysko 20
07-300 Ostrów Mazowiecka

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Transport Towarowy SZABŁOWSKI S.C.

ul. Małkińska 9
07-300 Ostrów Mazowiecka

Koparki, kruszarki, wywrotki, podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]