W sobotę, 25 marca 2023 o godz. 17:12, jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej ze Starego Lubotynia została wezwana do miejscowości Gniazdowo, gdzie zderzył się samochód osobowy marki Skoda oraz traktor marki Ursus. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu drogi powiatowej z drogą wojewódzką nr 677.
Zadaniem straży było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz pomoc poszkodowanym. Mimo, że pojazd rolniczy został rozerwany na pół, to żaden z kierowców nie odniósł poważnych obrażeń.
W działaniach uczestniczyły:
- 1 zastęp PSP Ostrów Mazowiecka
- 1 zastęp OSP Stary Lubotyń
- Policja
AKTUALIZACJA
Sprawcą zdarzenia był 71-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierujący Ursusem, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu Skodzie, którą kierował 46-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Kierowca ciągnika został ukarany mandatem.
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.