Kobieca drużyna KS Ostrovia wybrała się do Jadowa, gdzie w sobotę, 1 kwietnia 2023 o godz. 11:00, odbył się pierwszy mecz 13. kolejki IV ligi kobiet. W pierwszym meczu rozegranym w Ostrowi Mazowieckiej, ostrowianki wygrały z zawodniczkami Korony Jadów aż 10:0.
Korona Jadów to drużyna, która "zamyka" tabelę, dlatego Ostrovia cały mecz miała pod kontrolą. Zawodniczki Michała Kacprzaka urządziły sobie prawdziwe zawody strzeleckie, bo już w przerwie tablica wyników pokazywała 0:8. Najlepsza w meczu była Michalina Chrobot, która zdobyła 5 bramek, jednak tuż po piętach deptała jej Anna Klymowa, która strzeliła 4 gole. Kolejna strzelczyni Patrycja Lemańska, zdobyła dwie bramki. Po jednym trafieniu dorzuciły Patrycja Cichowska, Natalia Komor oraz Klaudia Zaręba.
W następnym tygodniu zawodniczki Ostrovii zmierzą się z Mazovią Grodzisk Mazowiecki, która gra swój mecz dzisiaj o godz. 20:00 z Diamentami Warszawa.
Korona Jadów 0:14 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
N. Komor, M. Chrobot 5, A. Klymowa 4, P. Lemańska 2, P. Cichowska, K. Zaręba
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.