Porażka na koniec sezonu. Iskra kończy granie porażką z Mazowszem

Dodano: 31 maja 2023 15:53, Autor: Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Ostatni mecz klasy B piłkarze Iskry rozegrali na wyjeździe. Drużyna z Jednorożca przybiła im piątkę.
W niedzielę, 28 maja 2023 o godz. 14:00, rozpoczęły się ostatnie mecze klasy B, 9. poziomu rozgrywek. Jednym z nich było spotkanie Mazowsza Jednorożec z Iskrą Zaręby Kościelne.

Iskra na wyjazd udała się w mocno okrojonym składzie. Warunki drogowe też nie pomogły i drużyna z Zarąb Kościelnych przez 40-minutowe spóźnienie weszła na boisko praktycznie "z autobusu". Gospodarze od początku grali bardzo agresywnie dość szybko wychodząc na prowadzenie. Mazowsze było lepsze w prawie każdym aspekcie gry. Nieźle wypadł bramkarz Iskry, mimo aż 5 bramek wpuszczonych. Na osłodę piękna bramka honorowa strzelona z woleja.

W najbliższym czasie odbędzie się podsumowanie zakończonego sezonu, a następnie przygotowania do nowego. Treningi ruszają tuż po tym i będą trwały do końca czerwca.

Mazowsze Jednorożec 5:1 Iskra Zaręby Kościelne

Lepiej późno niż wcale. Iskrze Zaręby Kościelne udało się zapunktować w przedostatniej ligowej kolejce.

Orz okazał się lepszy od Iskry

15 maja 2023, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Iskra Zaręby Kościelne zmierzyła się na wyjeździe z Orzem Goworowo. Zamykający tabelę klub odniósł kolejną porażkę.

Gracze Iskry musieli się pogodzić z kolejną porażką

8 maja 2023, Iskra Zaręby Kościelne, red. Kacper Jaworowski

Po przerwie w 10. kolejce, piłkarze Iskry wrócili do gry. Czekał na nich ciężki przeciwnik, Świt Baranowo, a więc lider tabeli.