Iskra przegrywa po pauzie. Teraz czas na LUKS Rzakta

Dodano: 25 maja 2024 21:51, Autor: Kacper Jaworowski

ŁDK II Łosice pokonał Iskrę Zaręby Kościelne 3:1. Gospodarze szybko objęli prowadzenie dzięki dwóm bramkom Damiana Podstawki, a zwycięstwo przypieczętował Marcin Marszałek. Goście odpowiedzieli trafieniem Kacpra Bączyka.
Piłkarze Adriana Romanika już wkrótce zmierzą się na wyjeździe z LUKS-em Rzakta. Dwa tygodnie temu pauzowali, a w ubiegłej kolejce przegrali z rezerwami ŁDK Łosice.

Już od pierwszych minut meczu drużyna ŁDK II Łosice narzuciła swoje tempo gry, co przyniosło im szybką przewagę. W 4. minucie Damian Podstawka otworzył wynik spotkania, pokonując bramkarza gości. Zaledwie siedem minut później, ten sam zawodnik podwoił prowadzenie gospodarzy, ponownie wpisując się na listę strzelców w 11. minucie. Pomimo dwubramkowej straty, Iskra Zaręby Kościelne nie poddała się i starała się wrócić do gry. Ich wysiłki zostały nagrodzone w 25. minucie, kiedy Kacper Bączyk zdobył kontaktowego gola, zmniejszając dystans do jednego trafienia. Niestety w 30. minucie czerwona kartka skończyła się tym, że większość meczu Iskra grała w dziesiątkę.

Druga połowa przyniosła wiele emocji, lecz mimo kilku groźnych akcji z obu stron, wynik długo pozostawał bez zmian. Dopiero w 82. minucie Marcin Marszałek przypieczętował zwycięstwo ŁDK II Łosice, zdobywając trzecią bramkę dla swojego zespołu. Iskra Zaręby Kościelne walczyła do samego końca, jednak nie udało im się odwrócić losów meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, co zapewniło ŁDK II Łosice zasłużone trzy punkty.

Już jutro, 26 maja 2024, zarębianie ponownie zagrają na wyjeździe. O godz. 17:00 wyjdą na boisko LUKS-u Rzakta.

ŁDK II Łosice 3:1 Iskra Zaręby Kościelne
D. Podstawka 4', 11', M. Marszałek 82' - K. Bączyk 25'

Źródło zdjęcia: Iskra Zaręby Kościelne

Zarębianie mieli przed sobą ciężki pojedynek z Amazonką, jednak nikt nie spodziewał się takiego pogromu. W Wiśniewie doszło do dwucyfrówki - Amazonka wygrała z Iskrą aż 10:0.

Iskra miażdzy SEMP-a

15 kwietnia 2024, Kacper Jaworowski

Iskra Zaręby Kościelne powróciła do gry. Zarębscy piłkarze rozegrali mecz pełen determinacji i umiejętności, odnosząc imponujące zwycięstwo nad SEMP-em Pogoń Siedlce.

Emocjonujące spotkanie pomiędzy Olimpią a Iskrą kończy się remisem

31 marca 2024, Kacper Jaworowski

Świetne rozpoczęcie wiosny w klasie B. Po widowiskowej i pełnej emocji rywalizacji obu zespołów, mecz zakończył się remisem 3:3.