Lekka atletyka. Dobre miejsca naszych reprezentantów

Dodano: 27 marca 2007 07:33, Autor: Ostrowski Tygodnik Powiatowy

W minionym tygodniu w Otwocku odbyły się Międzyregionalne Mistrzostwa w biegach przełajowych. Bardzo dobrze w nich wypadli podopieczni A. Wardaszki biegacze LKS Osrowianka. Na drugim bowiem miejscu na dystansie 5000 m uplasował się Daniel Siwek (junior młodszy), awansując zarazem do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (31.03.07 Stalowa Wola). Także drugie miejsce zajęła juniorka Dorota Łukaszewicz na dystansie 2500 m. IV miejsce na dystansie 4000 m wywalczył junior Sylwester Kruczyk, a Paweł Borzymowski w tym samym biegu był VII.
Trochę gorsze chociaż także punktowane miejsca zajęli: Paulina Siwek (13 miejsce) i Marcin Smakosz (18 miejsce).