Dodano: 16 kwietnia 2025 08:00,
Autor: Biuro ds. Komunikacji Zewnętrznej UMWM, artykuł sponsorowany
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" wyjaśniamy czym naprawdę są Centra Integracji Cudzoziemców, mówimy o dużych zmianach w szpitalu na płockich Winiarach, wsparciu dla dzieci z autyzmem oraz wielkanocnych tradycjach na Mazowszu.
9 kwietnia 2025, Biuro ds. Komunikacji Zewnętrznej UMWM
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Informacje z Mazowsza" mówimy m.in. o remoncie szpitali w Warszawie i Radomiu, 14 nowych pociągach FLIRT dla Kolei Mazowieckich, milionach na inwestycje w regionie radomskim, inwestycjach na Mazowszu z unijnym wsparciem oraz o nowych wystawach sztuki w Radomiu.
18 grudnia 2024, Biuro ds. Komunikacji Zewnętrznej UMWM
Komentarze
Brak komentarzy
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników
oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci
urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności.
[Zamknij]
Komentarze
Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.