Moje miasto – moja przyszłość

Dodano: 14 czerwca 2007 21:29, Autor: Anna Wyszyńska


Dnia 12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się uroczystość poświęcona naszemu miastu przygotowana przez koło historyczne. Udział w niej wzięła cała szkolna społeczność: uczniowie, nauczyciele i dyrekcja.
Uczniowie klas IV – VI wzięli udział w pięciu konkursach dotyczących historii miasta. Oczekiwanie na werdykt jury umilały występy piosenkarskie, taneczne i kabaretowe. Po zakończonych zmaganiach konkursowych jury w składzie: dyrektor Barbara Jaroszkiewicz, Rzecznik Praw Dziecka Agnieszka Lasoń i przewodnicząca SU Karina Kulesza przyznało dyplomy.
  • I miejsce zajęły klasy IVe, Ve, VIe
  • II miejsce zajęły klasy IVa, Va, VIa
  • III miejsce zajęły klasy IVd, Vd, VId
  • IV miejsce zajęły klasy IVb, Vb, VIb
  • V miejsce zajęły klasy IVc, Vc, VIc
    Uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” i Natalia Modzelewska z kl. VIb zajęła I miejsce w województwie mazowieckim. Natomiast sześcioro uczniów otrzymało wyróżnienia.
    Po raz czwarty w naszej szkole zorganizowano IV Olimpiadę Wiedzy o Ostrowi Mazowieckiej. Olimpiada została przygotowana przez opiekuna koła historycznego Annę Wyszyńską. Wzięli w niej udział uczniowie SP 1 i SP 2.
  • I miejsce zajęła Kinga Pochmara SP 1
  • II miejsce Magda Dębińska SP 1
  • III miejsce Paulina Sławińska SP 1


  • Komentarze

    Dodano: 15 czerwca 2007 10:47, ~uCZEŃ SP 1

    jAK MOŻNA BYŁO DAĆ COŚ TAKIEGO ?!!!

     

    Dodano: 15 czerwca 2007 17:33, ~Ktoś

    BYło fajnie tylko troszkę nudno bo nie śpiewał nasz chór ale śpiewała Martynka i Magda
    PS.
    Martynka fajnie była przebrana i ładnie zaśpiewała:))

     

    Dodano: 21 czerwca 2007 10:37, ~beba

    superr

     

    Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
    Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

    Katalog firm promowane

    Usługi koparko-ładowarką, koparka, ładowarka, transport ziemi - A. Warchoł

    ul. Mazowiecka 44/1
    07-310 Ostrów Mazowiecka

    Usługi transportowe i roboty ziemne

    Studio makijażu i fotografii

    ul. Broniewskiego 2/5 (I piętro)
    07-300 Ostrów Mazowiecka

    Fotografia studyjna, plenerowa, chrzty, komunie, urodziny, portety, zdjęcia biznesowe, sesje świąteczne.

    Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

    ul. Studencka 19
    18-400 Łomża

    Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

    Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

    UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]