Sokół wygrywa ostatni mecz i zajmuje 5 miejsce

Dodano: 14 marca 2011 11:16, Autor: Adrian Paszczyk

12 marca po raz ostatni w tym sezonie na parkiet wybiegli koszykarze OKK Sokół. W wyjazdowym spotkaniu zmierzyli się z MKS Ochota.
Sokół w kończącym zmagania w tym sezonie meczu zaprezentował dobrą formę wygrywając 3 z czterech kwart.

Już początek meczu wskazywał, że Sokół pojechał do Warszawy po zwycięstwo. Pierwsza kwarta wygrana 11:17 dla naszych. W drugiej kwarcie lepiej zaprezentowali się jednak gospodarze, którzy wygrali ją 21:15 i na półmetku stan meczu wyrównał się 32:32.

W dwóch ostatnich kwartach, to już dominacja OKK Sokół. Na szczególną uwagę zasługuje 3 kwarta, w której zawodnicy z Ostrowi rozgromili swoich przeciwników 12:28 i do końca meczu kontrolowali przebieg gry.

Była to już ostatnia potyczka Sokoła w tym sezonie. Szkoda, że nie udało się zająć 2 miejsca w grupie, to dziś emocjonowalibyśmy się walką o 2 ligę. Pozostaje jednak cieszyć się 5 miejscem i kompletem zwycięstw w tej fazie rozgrywek Ostrowskiego Klubu Koszykówki.

MKS Ochota - OKK Sokół - 63:80 (11:17) (21:15) (12:28) (19:20)