Dotkliwa porażka Ostrovi

Dodano: 19 września 2011 10:18, Autor: Adrian Paszczyk

3:0 ulegli ostrowscy piłkarze w wyjazdowym spotkaniu Nadnarwiance Pułtusk.
Nadnarwianka Pułtusk zdawała się być w sportowym dołku przegrywając 3 mecze z rzędu przed potyczką z KS Ostrovia. Dołek ten jednak zawodnicy z Pułtuska opuścili w ostatniej kolejce rozegranej 17 września, niestety w meczu z KS Ostrovia.

REKLAMA



Piłkarzom z Ostrowi Mazowieckiej nie udało się sforsować obrony przeciwnika i z bagażem trzech straconych bramek dotkliwie przegrali na terenie przeciwnika.

Kolejny mecz rozegrany zostanie już 21 września na stadionie MOSiR w Ostrowi Mazowieckiej. Przeciwnikiem naszych będzie Kasztelan Sierpc - rywal "na papierze" lepszy od ostatniego przeciwnika Ostrovi. Gorący doping kibiców z pewnością pomoże drużynie w zaprezentowaniu dobrego poziomu i miejmy nadzieję osiągnięciu zwycięstwa.

Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0

Komentarze

Brak komentarzy

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Santander Consumer Bank S.A.

Pl. Ludwika Waryńskiego 1
07-300 Ostrów Mazowiecka

BANK OD KREDYTÓW

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

UNI-STER

ul. Wiosenna 7
07-300 Ostrów Mazowiecka

INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE, AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]