Policja szuka wandali

Dodano: 16 maja 2012 16:49, Autor: Adrian Paszczyk

Wandale grasowali na ulicy 11 listopada, zniszczyli między innymi płot i wybili szybę.
Nieznani sprawcy przy ulicy 11 listopada 10 dokonali uszkodzenia drewnianego płotu i tablicy "zły pies". Zajście miało miejsce z 18 na 19 lutego.

REKLAMA



Dzień później z 19 na 20 lutego, w tym samym miejscu, nieznani sprawcy wybili szybę w oknie i uszkodzili rynnę.

Dotychczas sprawców nie udało się ująć. Osoby posiadające wszelkie informacje mogące doprowadzić do zatrzymania sprawców wandalizmu proszone są o kontakt z KPP w Ostrowi Mazowieckiej.

Komentarze

Dodano: 17 maja 2012 07:41, (jadrus)

I co z tego ze szuka ! pytanie czy znajdzie ???
A najlepiej jak obywatel sam zlapie to za co oni biora kase ???

 

Dodano: 17 maja 2012 12:36, (mysiak)

Zapomnij że znajdą sprawców czas poświęcają na czytanie bajek dzieciom :):)

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

Patio

ul. Lubiejewska 126
07-300 Ostrów Mazowiecka

NAJLEPSZE PRODUKTY I PORADY

MI-4 Anna Jagodzińska

ul. Plac Ks. Anny Mazowieckiej 4
07-300 Ostrów Mazowiecka

Nowe kserokopiarki - gwarancja jakości!

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

ul. Studencka 19
18-400 Łomża

Czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach szkół wyższych!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]