Pijani na drogach

Dodano: 7 października 2012 12:20, Autor: Adrian Paszczyk

Tylko w miniony czwartek ostrowska drogówka zatrzymała na terenie powiatu ostrowskiego 3 nietrzeźwych kierowców.
4 października w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Harusewicza kierowca samochodu marki Audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem VW Turan, którym jechała 33-letnia mieszkanka Ostrowi. Kobieta miała ponad pół promila alkoholu w organizmie.

4 października zatrzymano w Dybkach nietrzeźwego kierowcę Opla Corsy (miał półtora promila alkoholu w organizmie), oraz w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Sielskiej kierowcę Forda Mondeo, który miał prawie półtora promila alkoholu w organizmie.

REKLAMA



Rekordzistę zatrzymano 5 października w Kaczkowie Starym. Nietrzeźwy rowerzysta miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

6 października w Ostrowi Mazowieckiej na ulicy Widnichowskiej zatrzymano kierującą Peugeotem. Kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Komentarze

Dodano: 7 października 2012 21:42, (norbert77)

masakra, większość pijanych kierowców z tego raportu to KOBIETY!!!
paranoja

 

Komentarze publikowane pod artykułami są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Katalog firm promowane

GABINET PSYCHOTERAPII "ŻYCIE"

ul. Broniewskiego 24A/52
07-300 Ostrów Mazowiecka

Terapia, diagnoza, badania kierowców, badania na broń.

Kort tenisowy w Komorowie

07-300 Ostrów Mazowiecka

Zajęcia indywidualne i grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy!

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku

Al. Kilińskiego 12
09-402 Płock

Dajemy więcej! Otwórz drzwi do swojej kariery!

Regulamin | Polityka prywatności | Reklama | Kontakt

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w Polityce Prywatności. [Zamknij]