Mistrzostwa Gminy 3x3 w Starym Lubiejewie (zdjęcia)

Dodano: 20 czerwca 2013 06:38, Autor: Grzegorz Szydło

Czternaście zespołów startowało w Mistrzostwa Gminy 3x3 w kategorii klas 4-6. Najlepsze okazały się drużyny ze szkoły w Starym Lubiejewie.

16 czerwca br., w Starym Lubiejewie, po raz drugi zostały rozegrane Mistrzostwa Gminy Ostrów Mazowiecka w koszykówce 3x3 klas 4-6. Do zawodów w dwóch kategoriach stanęło 14 zespołów.

Wyjątkowo niegościnni tego dnia okazali się zawodnicy i zawodniczki z PSP w Starym Lubiejewie, którzy zdominowali obydwie kategorie zdobywając dwa złote medale. Drugie miejsce wśród chłopców padło łupem Jasienicy, natomiast trzecie miejsce i brązowe medale pojechały do Nagoszewki. Wśród dziewczyn drugie miejsce zajął zespół reprezentujący szkołę w Jelonkach, a trzecie zajęły Koziki.

Poza medalami i dyplomami dla każdego zawodnika i zawodniczki z podium, zostali wyróżnieni najlepsi zawodnicy dwóch kategorii. Pamiątkowe statuetki otrzymali Natalia Brzozowska z Kozik i Piotr Prusik z Lubiejewa. Mistrzostwa zorganizował Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka Waldemar Brzostek przy współpracy z dyrektor PSP w Starym Lubiejewie Małgorzatą Radomską i klubami OKK Sokół i LKS Ostrowianka.

Zobaczcie galerie zdjęć z Mistrzostw

Przedszkolaki wiedzą jak bezpiecznie spędzić lato nad wodą (zdjęcia)

19 czerwca 2013, Agnieszka Pleńska

Wczoraj ostrowskim przedszkolakom wręczono nagrody w drugiej edycji konkursu plastycznego "Bezpieczne lato nad wodą".

Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej (zdjęcia)

19 czerwca 2013, Monika Jechna, Katarzyna Stepnowska

Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta, na wycieczce w straży pożarnej, poznali ciężką i odpowiedzialną pracę strażaków. Ponadto odbył się pokaz umundurowania oraz narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w pracy strażaków.

Ostrowscy koszykarze na turnieju w Warszawie (zdjęcia)

18 czerwca 2013, Grzegorz Szydło

Do turnieju Mazovia Cup Grand Prix stanęło aż cztery zespoły z naszego terenu. Jedna z drużyn doszła do finału, w którym zmierzyła się z Warszawskim teamem 3xK Crew.