GKS Andrzejewo z kolejnymi punktami. Awans tuż za rogiem

Dodano: 28 maja 2024 19:58, Autor: Kacper Jaworowski

W niedzielne popołudnie na stadionie w Andrzejewie odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami GKS Andrzejewo a Jutrzenką Cegłów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2:1.
GKS Andrzejewo zmierza po awans. W ramach 24. kolejki klasy B gr. Siedlce, na boisku w Andrzejewie zmierzył się miejscowy GKS, z drużyną Jutrzenki Cegłów. Już od pierwszych minut meczu, obie drużyny wykazywały dużą determinację i chęć zdobycia trzech punktów. GKS Andrzejewo od początku narzucił swoje tempo gry, starając się zdominować przeciwnika.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Adrian Kraszewski z GKS-u Andrzejewo. Jutrzenka Cegłów nie zamierzała jednak oddawać meczu bez walki. Goście starali się odpowiedzieć na bramkę gospodarzy, ale ich ataki były skutecznie neutralizowane przez defensywę GKS-u. Zamiast tego gracze Łukasza Kamińskiego podwyższyli jeszcze prowadzenie, za sprawą Piotra Paca, który wykorzystał rzut karny. Na tym skończyło się strzelanie w pierwszej połowie. Bramkę dla gości zdobył Piotr Kielak, w 63. minucie.

Wynik meczu nie uległ już zmianie i GKS Andrzejewo zwyciężył 2:1. Był to zacięty i emocjonujący mecz, pełen walki i determinacji z obu stron. Zwycięstwo pozwoliło GKS-owi Andrzejewo na zgarnięcie cennych trzech punktów i umocnienie swojej pozycji w tabeli.

W następnej kolejce GKS pauzuje. Do gry powróci za dwa tygodnie, gdy zmierzy się na własnym boisku z Iskrą Zaręby Kościelne. Jeśli GKS wygra mecz, to derbowy pojedynek przypieczętuje awans do klasy A.

GKS Andrzejewo 2:1 Jutrzenka Cegłów
A. Kraszewski 12', P. Pac 33' (k) - P. Kielak 63'

Źródło zdjęcia: GKS Andrzejewo

Zespół Roberta Wilczewskiego w świetnym stylu pokonuje gospodarzy. Teraz czas na wyjazd w środku tygodnia.

Awans coraz bliżej. Wysoka forma GKS-u Andrzejewo

24 maja 2024, Kacper Jaworowski

Podopieczni Łukasza Kamińskiego nie zatrzymują się w drodze po awans. W meczach z czołówką ligi zanotowali zwycięstwo i remis.

GKS przywitał wiosnę zwycięstwem

31 marca 2024, Kacper Jaworowski

GKS Andrzejewo pokonuje Błękitnych Stoczek 2:1 po dwóch trafieniach Andrzeja Piwońskiego. Rozpoczęcie rundy wiosennej należy uznać za udane.