Decydująca bramka Łobińskiego

Dodano: 31 maja 2024 22:57, Autor: Kacper Jaworowski

LUKS Rzakta pokonała Iskrę Zaręby Kościelne 1:0 w meczu na własnym stadionie. Decydującą bramkę zdobył Adam Łobiński w 60. minucie.
W jednym z ostatnich spotkań 23. kolejki siedleckiej klasy B, na boisku w Rzakcie, lokalny LUKS mierzył się z Iskrą Zaręby Kościelne.

Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem wyrównanej gry, z okazjami po obu stronach, jednak żadna z drużyn nie zdołała trafić do siatki. Po przerwie gospodarze zwiększyli tempo, co przyniosło oczekiwany efekt w postaci gola Adam Łobińskiego, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Iskra Zaręby Kościelne próbowała wyrównać, ale defensywa LUKS-u okazała się szczelna.

Okazję na punkty zarębianie będą mieli już w najbliższą niedzielę, 2 czerwca 2024, gdy na własnym boisku podejmą Błękitnych Stoczek. Przyszli goście zajmują miejsce w środku tabeli, a w ostatniej kolejce pauzowali.

LUKS Rzatka 1:0 Iskra Zaręby Kościelne
A. Łobiński 60'

Źródło zdjęcia: Iskra Zaręby Kościelne

ŁDK II Łosice pokonał Iskrę Zaręby Kościelne 3:1. Gospodarze szybko objęli prowadzenie dzięki dwóm bramkom Damiana Podstawki, a zwycięstwo przypieczętował Marcin Marszałek. Goście odpowiedzieli trafieniem Kacpra Bączyka.

Amazonka zgasiła Iskrę

21 kwietnia 2024, Kacper Jaworowski

Zarębianie mieli przed sobą ciężki pojedynek z Amazonką, jednak nikt nie spodziewał się takiego pogromu. W Wiśniewie doszło do dwucyfrówki - Amazonka wygrała z Iskrą aż 10:0.

Iskra miażdzy SEMP-a

15 kwietnia 2024, Kacper Jaworowski

Iskra Zaręby Kościelne powróciła do gry. Zarębscy piłkarze rozegrali mecz pełen determinacji i umiejętności, odnosząc imponujące zwycięstwo nad SEMP-em Pogoń Siedlce.