Ostrovia deklasuje Konopiankę, wygrywając 5:0

Dodano: 21 czerwca 2024 06:03, Autor: Kacper Jaworowski

W spotkaniu na obiekcie Konopianki Konopki, drużyna Ostrovii Ostrów Mazowiecka odniosła imponujące zwycięstwo, wygrywając 5:0. "Żółto-zieloni" zanotowali swoje piętnaste zwycięstwo w sezonie, a szóste na boisku przeciwnika, prezentując doskonałą formę zarówno w ofensywie, jak i w defensywie.
Już od początku meczu Ostrovia narzuciła swój styl gry, co przyniosło szybkie efekty. W 6. minucie wynik otworzył Damian Kopacz, który wykorzystał precyzyjne podanie od kolegi z zespołu i pewnie umieścił piłkę w siatce.

Dominacja Ostrovii była widoczna na każdym kroku, co potwierdził Piotr Zacheja, zdobywając bramkę w 17. minucie. Precyzyjne uderzenie z rzutu karnego zaskoczyło bramkarza Konopianki, który nie miał szans na skuteczną interwencję.

Kolejne trafienia były dziełem Gabriela Kordyszewskiego. Najpierw w 24. minucie, a następnie w 33. minucie, kiedy to ponownie pokonał bramkarza gospodarzy, dopełniając formalności po świetnym podaniu.

Druga połowa przyniosła nieco mniej emocji, choć Ostrovia nadal kontrolowała przebieg spotkania. Wynik meczu na 5:0 ustalił Piotr Zacheja, strzelając swoją drugą bramkę w 65. minucie. Tym razem bramka padła nie z "jedenastki", a zawodnik Ostrovii pokazał gospodarzom wachlarz swoich strzeleckich umiejętności.

Konopianka Konopki starała się nawiązać walkę, jednak nie była w stanie znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną obronę przeciwników. Ostrovia Ostrów Mazowiecka, prowadzona przez Roberta Wilczewskiego, udowodniła swoją klasę i zasłużenie sięgnęła po kolejne trzy punkty.

Ostrovia ostatni mecz rozegra jako gospodarz, niestety z przyczyn niezależnych od klubu, na neutralnym boisku. Już jutro, 22 czerwca 2024 o godz. 15:00, na obiekcie Bugu Wyszków, piłkarze Roberta Wilczewskiego zmierzą się z Tęczą Ojrzeń. Tęcza zajmuje 12. miejsce w tabeli i w poprzedniej kolejce przegrała 1:2 z GKS-em Strzegowo.

Konopianka Konopki 0:5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
D. Kopacz 6', P. Zacheja 17' (k), 65', G. Kordyszewski 24', 33'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Wymakracz Długosiodło zmierzył się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka w zaciętym spotkaniu, dostarczając kibicom mnóstwo emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to "żółto-zieloni" wygrali 2:1, zdobywając cenne trzy punkty.

Piątka przed południem

28 maja 2024, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zespół Roberta Wilczewskiego w świetnym stylu pokonuje gospodarzy. Teraz czas na wyjazd w środku tygodnia.

Raz wygrana, raz przegrana. Ostrovia gra w kratę

24 maja 2024, Kacper Jaworowski

Piłkarze Ostrovii nie mogą w tym sezonie ustabilizować formy. Prawie nie remisują, z celnością też różnie bywa.