Andrzejewianie sprawili lanie

Dodano: 21 września 2024 06:34, Autor: Kacper Jaworowski

GKS Andrzejewo rozgromił Tęczę Korczew w jednostronnym meczu. Drużyna gości dominowała od samego początku, a gospodarze nie byli w stanie znaleźć odpowiedzi na skuteczne ataki rywali.
Piłkarze GKS-u Andrzejewo solidnie przepracowali 2. kolejkę, w której pauzowali. Już w 1. minucie spotkania Andrzej Piwoński otworzył wynik meczu, dając gościom prowadzenie. GKS nie zamierzał zwalniać tempa, a w 8. minucie Patryk Kraszewski podwyższył na 2:0. Goście całkowicie przejęli inicjatywę, a gospodarze mieli ogromne problemy z wyprowadzaniem akcji ofensywnych. W 24. minucie Adrian Kraszewski wpisał się na listę strzelców, podwyższając na 3:0 po świetnym dograniu z boku boiska. Tuż przed przerwą, w 40. minucie, Patryk Kraszewski zdobył swoją drugą bramkę, a andrzejewianie prowadzili już 4:0.

Po zmianie stron szybko okazało się, że cztery to za mało dla GKS-u. W 47. minucie Andrzej Piwoński wykorzystał rzut karny, zdobywając swoją drugą bramkę, a dwie minuty później, w 49. minucie, Adrian Kraszewski dołożył kolejne trafienie, ustalając wynik na 6:0. W 65. minucie Dominik Kraszewski zdobył swoją pierwszą bramkę w meczu, a kwadrans później Kacper Praski podwyższył na 8:0. Dominik Kraszewski zamknął wynik spotkania w 85. minucie, ustalając ostateczny rezultat na 9:0 dla GKS Andrzejewo.

Tęcza Korczew, chociaż chciała się odpłacić za porażkę w Okręgowym Pucharze Polski, to nie była w stanie nawiązać walki z rozpędzonym GKS-em Andrzejewo, który zaprezentował ofensywną dominację, zdobywając aż dziewięć bramek. Goście kontrolowali przebieg meczu od pierwszej do ostatniej minuty, zapisując na swoim koncie pewne i efektowne zwycięstwo.

Kolejny mecz GKS Andrzejewo rozegra u siebie, w niedzielę, 22 września 2024. Rywalem będzie nie byle kto, bo zajmująca drugie miejsce w tabeli, drużyna Błękitnych Stoczek. Spotkanie rozpocznie się o godz. 14:00.

Tęcza Korczew 0:9 GKS Andrzejewo
A. Piwoński 1', 47' (k), P. Kraszewski 8', 40', A. Kraszewski 24', 49', D. Kraszewski 65', 85', K. Praski 73'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pexels/Gonzalo Acuna

Po wygranej z Błękitnymi, Iskra stoczyła bój do ostatniej sekundy z ŁDK II. Niestety nie udało odnieść się zwycięstwa, ale na boisku było prawdziwe piłkarskie show.

GKS Andrzejewo pracuje nad grą i poprawą stanu boiska pełną parą (zdjęcia)

30 sierpnia 2024, GKS Andrzejewo, red. Elżbieta Krajewska

Lokalna społeczność wspólnym wysiłkiem poprawia stan boiska, by polepszyć warunki gry.

GKS Andrzejewo, Iskra Zaręby Kościelne i MKS Małkinia rozpoczynają pucharowe granie

4 sierpnia 2024, OZPN Siedlce, red. Kacper Jaworowski

Piłkarskie kluby występujące w rozgrywkach w okręgu siedleckim już rozpoczęły sezon, od zmagań w Okręgowym Pucharze Polski. GKS Andrzejewo, Iskra Zaręby Kościelne i MKS Małkinia będą grały dziś, w niedzielne popołudnie. Z kim się zmierzą?