Remisem kończy sezon Ostrovia

Dodano: 25 czerwca 2024 06:39, Autor: Kacper Jaworowski

Mecz rozgrywany w roli gospodarza, chociaż na obiekcie Bugu Wyszków, zakończył się remisem. Ostrovia finiszuje w górnej połowie, na 7. miejscu.
Ostrovia zakończyła sezon jako gospodarz, ale w... Wyszkowie. Na obiekcie Bugu Wyszków piłkarze Roberta Wilczewskiego podjęli zajmującą 12. miejsce w tabeli Tęczę Ojrzeń.

Początek meczu należał do Ostrovii, która od samego początku narzuciła swoje tempo gry i starała się kontrolować wydarzenia na boisku. Jednak to goście z Tęczy jako pierwsi cieszyli się z prowadzenia. W 35. minucie, po składnej akcji, piłkarz gości pokonał bramkarza Ostrovii, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie.

Odpowiedź gospodarzy była szybka i zdecydowana. Już cztery minuty później, w 39. minucie, Kamil Małkiński wykorzystał dobrą piłkę w polu karnym rywali i celnie uderzył do siatki, wyrównując stan meczu na 1:1.

Druga połowa przyniosła kolejne emocje i walkę na boisku, ale żadna z drużyn nie zdołała już zmienić wyniku. Obie strony miały swoje szanse, jednak brakowało skuteczności i szczęścia pod obiema bramkami. Mimo kilku akcji zarówno Ostrovii, jak i Tęczy, mecz zakończył się remisem.

Ostrowscy piłkarze kończą sezon w górnej połowie, na 7. miejscu, z dorobkiem 49 punktów. "Żółto-zieloni" zanotowali 15 zwycięstw, 4 remisy oraz 11 porażek.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:1 Tęcza Ojrzeń
K. Małkiński 39' - niezn. 35'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay/Robo Michalec

W spotkaniu na obiekcie Konopianki Konopki, drużyna Ostrovii Ostrów Mazowiecka odniosła imponujące zwycięstwo, wygrywając 5:0. "Żółto-zieloni" zanotowali swoje piętnaste zwycięstwo w sezonie, a szóste na boisku przeciwnika, prezentując doskonałą formę zarówno w ofensywie, jak i w defensywie.

Ostrovia z czternastym zwycięstwem w lidze

31 maja 2024, Kacper Jaworowski

Wymakracz Długosiodło zmierzył się z Ostrovią Ostrów Mazowiecka w zaciętym spotkaniu, dostarczając kibicom mnóstwo emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to "żółto-zieloni" wygrali 2:1, zdobywając cenne trzy punkty.

Piątka przed południem

28 maja 2024, Ostrovia Ostrów Mazowiecka, red. Kacper Jaworowski

Zespół Roberta Wilczewskiego w świetnym stylu pokonuje gospodarzy. Teraz czas na wyjazd w środku tygodnia.