Kopacz zatańczył Mazura

Dodano: 8 października 2024 20:40, Autor: Kacper Jaworowski

Na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie piłkarskie, które zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Ostrovia pokonała Mazura Ojrzeń 4:0, a wszystkie bramki strzelił niezawodny Damian Kopacz, który tego dnia był w doskonałej formie.
Mecz rozpoczął się 5 października 2024 o godz. 11:00, a kibice zgromadzeni na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej od samego początku mogli obserwować dominację gospodarzy. Ostrovia szybko przejęła inicjatywę, kontrolując grę w środku pola i regularnie stwarzając groźne sytuacje pod bramką rywala. Mazur Ojrzeń starał się bronić i grać z kontrataku, jednak nie potrafił zagrozić defensywie Ostrovii.

Pierwsza bramka padła w 26. minucie meczu, kiedy Damian Kopacz otworzył wynik spotkania po dobrze przeprowadzonym ataku. Po przerwie Ostrovia nie zwalniała tempa, a Damian Kopacz ponownie wpisał się na listę strzelców w 61. minucie, podwyższając prowadzenie swojej drużyny na 2:0. W miarę upływu czasu, goście z Ojrzenia coraz bardziej tracili siły, a gospodarze nie odpuszczali. W 81. minucie Kopacz skompletował hat tricka.

Ostateczny cios przyszedł w 90. minucie, kiedy Kopacz po raz czwarty pokonał bramkarza Mazura Ojrzeń. Damian Kopacz bez wątpienia był bohaterem tego spotkania, popisując się niesamowitą skutecznością i czterema bramkami, które zagwarantowały drużynie Ostrovii cenne trzy punkty. Jego świetna forma strzelecka była kluczowym elementem sukcesu gospodarzy, którzy zdominowali rywali zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

Kolejny mecz Ostrovia rozegra na wyjeździe z GKS-em Strzegowo. Strzegomianie zajmują 14. miejsce w tabeli i mają na koncie serię czterech kolejnych porażek Czy piłkarzom Roberta Wilczewskiego uda przedłużyć się te negatywną passę? Tego dowiemy się już 12 września 2024 o godz. 14:00.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 4:0 Mazur Ojrzeń
D. Kopacz 26', 61', 81', 90'

Źródło zdjęcia: Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Wyjątkowe święto sportu w Ostrowi Mazowieckiej. KS Ostrovia świętuje stulecie istnienia (zdjęcia)

29 września 2024, Kacper Jaworowski

100 lat minęło jak jeden dzień - można było usłyszeć podczas obchodów stulecia Klubu Sportowego "Ostrovia". Mecz pokazowy, oficjalne uroczystości i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych - mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i zaproszeni goście uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu.

Fajerwerki na boisku i poza nim. MKS Ciechanów pewnie wygrywa z Ostrovią

Na sztucznej murawie w Ciechanowie piłkarze MKS-u pokazali swoją dominację, wygrywając z Ostrovią 4:0. To pierwsze zwycięstwo ciechanowian pod wodzą nowego trenera, Adama Sosnowskiego.

Dublet Letmanowskiego daje Opii zwycięstwo nad Ostrovią

22 września 2024, Kacper Jaworowski

Mimo ambitnej gry gospodarzy, to Opia Opinogóra okazała się lepsza w starciu z Ostrovią Ostrów Mazowiecka. Dwa gole Jakuba Letmanowskiego przesądziły o triumfie gości, choć Ostrovia walczyła do końca ibjako pierwsza zdobyła bramkę po rzucie karnym Piotra Zachei.