Za słaby Rywal na GKS

Dodano: 13 października 2024 23:59, Autor: Kacper Jaworowski

Choć Rywal prowadził do przerwy po trafieniu Michała Gryglasa, GKS Andrzejewo zdominował drugą połowę i ostatecznie zwyciężył 3:1. Bramki Kraszewskiego, Niemiry i Piwońskiego zapewniły gościom trzy punkty.
W sobotnie popołudnie, 12 października 2024 o godz. 14:00, na boisku w Ruchnie rozegrano mecz w ramach 7. kolejki klasy B, gr. Siedlce I. Gospodarze - drużyna Rywala Ruchna - podejmowali GKS Andrzejewo. Obie ekipy przystępowały do spotkania zmotywowane, szukając cennych punktów w walce o lepszą pozycję w tabeli. Zapowiadało się zacięte widowisko, zwłaszcza że obie drużyny w poprzednich meczach prezentowały ofensywny futbol, co sugerowało, że kibice mogą spodziewać się emocjonującego pojedynku.

Gospodarze zaczęli bardzo dobrze, szybko obejmując prowadzenie. W 18. minucie Michał Gryglas popisał się precyzyjnym strzałem, który dał Ruchnie prowadzenie 1:0. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie, mimo kilku okazji obu drużyn.

Po przerwie GKS Andrzejewo od razu ruszył do ataku, co przyniosło efekt już w 49. minucie, gdy Patryk Kraszewski wyrównał stan meczu. Zaledwie siedem minut później goście wyszli na prowadzenie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Tomasz Niemira, który wykorzystał nadarzającą się okazję.

Ruchna próbowała odpowiedzieć, ale nie była w stanie znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną obronę GKS-u. W 64. minucie Radosław Piwoński przypieczętował zwycięstwo gości, zdobywając trzecią bramkę po szybkim kontrataku.

Mecz zakończył się wynikiem 1:3, a GKS Andrzejewo wróciło do domu z trzema punktami, pokazując swoją siłę w drugiej połowie. Teraz andrzejewian czeka mecz z Santorynem Nowinki. Będzie okazja do zapunktowania, bo drużyna z Nowinek plasuje się na przedostatnim miejscu w tabeli. Spotkanie odbędzie się 20 października 2024 o godz. 17:00.

Rywal Ruchna 1:3 GKS Andrzejewo
M. Gryglas 18' - P. Kraszewski 49', T. Niemira 56', R. Piwoński 64'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Redakcja/Kacper Jaworowski

Iskra bez zimnej krwi, GKS bezlitosny. Jednostronny mecz derbowy (zdjęcia)

10 października 2024, Kacper Jaworowski

Drużyna GKS Andrzejewo nie pozostawiła złudzeń, pokonując Iskrę Zaręby Kościelne 6:0. Choć Iskra miała swoje szanse, zabrakło jej doświadczenia, skuteczności, a także szczelniejszej obrony.

Potknięcie andrzejewian. GKS minimalnie przegrał z ŁDK II

1 października 2024, Kacper Jaworowski

Jedyna bramka Jakuba Wyrzykowskiego zapewniła ŁDK II Łosice trzy punkty w meczu z GKS Andrzejewo. Pomimo wyrównanej gry, to goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w drugiej odsłonie spotkania.

GKS odwraca losy meczu i pokonuje Błękitnych

24 września 2024, Kacper Jaworowski

W niedzielnym spotkaniu GKS Andrzejewo pokonało Błękitnych Stoczek, choć początek meczu nie zwiastował sukcesu gospodarzy. Nie brakowało emocji, kartek i walki do ostatniego gwizdka. GKS, mimo gry w osłabieniu przez większość spotkania, odwrócił losy meczu i zwyciężył 2:1.