Mecz walki kończy się remisem

Dodano: 15 października 2024 19:57, Autor: Kacper Jaworowski

Piotr Zacheja otworzył wynik dla Ostrovii już w 20. minucie, ale Krystian Gosik uratował punkt dla gopodarzy, zdobywając wyrównującego gola na kwadrans przed końcem. Niestety dla piłkarzy Roberta Wilczewskiego, niektórzy z nich wrócili z meczu kontuzjowani.
W meczu 10. kolejki ligi okręgowej gr. Ciechanów-Ostrołęka, pomiędzy GKS-em a Ostrovią padł remis 1:1. Spotkanie od początku było twarde, chociaż w pierwszej połowie przeważali ostrowianie. W 20. minucie "Żółto-zieloni" objęli prowadzenie. Piotr Zacheja wpisał się na listę strzelców po dokładnym podaniu Jakuba Krakowiaka. Niestety w następnych minutach boisko z kontuzjami musieli opuścić Iwan Manuliak oraz Władysław Rudczenko, a gospodarze zaczęli grać odważniej. Mimo to, wynik do przerwy nie zmienił się.

Druga połowa nie dostarczyła jednak zbyt wielu emocji kibicom. Gra stała się chaotyczna, a obie drużyny miały problemy z tworzeniem klarownych sytuacji. W 77. minucie GKS zdołał wyrównać. Krystian Gosik wykorzystał chwilę nieuwagi obrońców gości i zdobył bramkę po stałym fragmencie gry, ustalając wynik spotkania.

Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Ostrovia plasuje się w środku stawki, na 9. miejscu ligi okręgowej, gr. Ciechanów-Ostrołęka. Szansę na punkty podopieczni Roberta Wilczewskiego będą mieli już w sobotę, 19 października 2024, gdy na własnym boisku przyjmą Wkrę Bieżuń, która podobnie jak Ostrovia, w ostatnim spotkaniu zanotowała remis 1:1 z ULKS-em Ołdaki. Bieżunianie mają 18 punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godz. 15:30.

GKS Strzegowo 1:1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka
K. Gosik 77' - P. Zacheja 20'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Pixabay

Na stadionie w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie piłkarskie, które zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Ostrovia pokonała Mazura Ojrzeń 4:0, a wszystkie bramki strzelił niezawodny Damian Kopacz, który tego dnia był w doskonałej formie.

Wyjątkowe święto sportu w Ostrowi Mazowieckiej. KS Ostrovia świętuje stulecie istnienia (zdjęcia)

29 września 2024, Kacper Jaworowski

100 lat minęło jak jeden dzień - można było usłyszeć podczas obchodów stulecia Klubu Sportowego "Ostrovia". Mecz pokazowy, oficjalne uroczystości i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych - mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i zaproszeni goście uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu.

Fajerwerki na boisku i poza nim. MKS Ciechanów pewnie wygrywa z Ostrovią

Na sztucznej murawie w Ciechanowie piłkarze MKS-u pokazali swoją dominację, wygrywając z Ostrovią 4:0. To pierwsze zwycięstwo ciechanowian pod wodzą nowego trenera, Adama Sosnowskiego.