Skuteczne Podlasie triumfuje nad Iskrą w Małkini Górnej

Dodano: 19 października 2024 22:10, Autor: Kacper Jaworowski

W meczu 7. kolejki klasy B, grupa Siedlce, Podlasie III Sokołów Podlaski pewnie pokonało Iskrę Zaręby Kościelne 4:1. Goście szybko przejęli inicjatywę, a dwie bramki Daniela Zielińskiego zapewniły im pewne zwycięstwo na boisku w Małkini Górnej.
W niedzielne popołudnie, na boisku w Małkini Górnej, Iskra Zaręby Kościelne podejmowała drużynę Podlasia III Sokołów Podlaski w ramach 7. kolejki klasy B, grupa Siedlce. Gospodarze, mimo gry na własnym terenie, nie zdołali sprostać dobrze zorganizowanej ekipie gości, która wygrała 4:1.

Już od początku meczu Podlasie dominowało na boisku, co zaowocowało szybką bramką w 11. minucie. Po dynamicznej akcji piłkę w siatce umieścił Daniel Zieliński, dając gościom prowadzenie 1:0. Iskra próbowała odpowiedzieć, ale Podlasie kontrolowało przebieg gry, skutecznie neutralizując ataki gospodarzy. W 32. minucie Iskra zdołała jednak wyrównać. Jakub Piotrowski strzelił bramkę na 1:1, co dało nadzieję gospodarzom na korzystny wynik. Remis utrzymał się do przerwy, a kibice liczyli na emocjonującą drugą połowę.

Po zmianie stron, Podlasie szybko przejęło inicjatywę. W 57. minucie Jakub Kowalik ponownie wyprowadził gości na prowadzenie, strzelając gola na 2:1. Zaledwie cztery minuty później, w 61. minucie, Daniel Zieliński zdobył swoją drugą bramkę, podwyższając wynik na 3:1. Iskra próbowała odpowiedzieć, ale goście konsekwentnie grali swoje i skutecznie bronili się przed natarciami gospodarzy. W doliczonym czasie gry, gdy wydawało się, że wynik nie ulegnie już zmianie, Wiktor Sawicki ustalił rezultat spotkania, zdobywając gola na 4:1 dla Podlasia.

Podlasie III zasłużenie wygrało spotkanie, prezentując solidną i skuteczną grę. Iskra Zaręby Kościelne, mimo walki, musiała uznać wyższość rywala i będzie szukać punktów w kolejnych meczach. Zarębianie kolejny mecz zagrają z sąsiadującym w tabeli Wichrem Sadowne. Spotkanie rozpocznie się 20 października 2024 o godz. 14:00.

Iskra Zaręby Kościelne 1:4 Podlasie III Sokołów Podlaski
J. Piotrowski 32' - D. Zieliński 11', 61', J. Kowalik 57', W. Sawicki 90+'

Zdjęcie poglądowe. Źródło: Redakcja/Kacper Jaworowski

Iskra bez zimnej krwi, GKS bezlitosny. Jednostronny mecz derbowy (zdjęcia)

10 października 2024, Kacper Jaworowski

Drużyna GKS Andrzejewo nie pozostawiła złudzeń, pokonując Iskrę Zaręby Kościelne 6:0. Choć Iskra miała swoje szanse, zabrakło jej doświadczenia, skuteczności, a także szczelniejszej obrony.

Rywal Ruchna wygrywa z Iskrą po hat tricku Mieszały

1 października 2024, Kacper Jaworowski

Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, Iskra Zaręby Kościelne uległa Rywalowi Ruchna 2:5. Maciej Mieszało poprowadził gości do zwycięstwa, zdobywając trzy bramki, w tym decydujące trafienia w końcówce meczu.

Siedem bramek, hat trick Niemiry. Iskra wygrywa z Santorynem

24 września 2024, Kacper Jaworowski

Santoryn Nowinki przegrał u siebie z Iskrą Zaręby Kościelne 3:4 w niezwykle zaciętym spotkaniu. Kibice byli świadkami widowiska pełnego zwrotów akcji, w którym bohaterami okazali się Adam Niemira i Mateusz Puch, a mimo ambitnej walki gospodarzy, goście wywieźli komplet punktów.